Potřebujete poradit? Zavolejte nám: 777 317 154 nebo 777 323 583

O chytrých sekačkách

Robotické sekačky Segway Navimow, ještě jednodušší péče o váš trávník

Každá robotická sekačka je z podstaty chytrá. Některé jsou ale chytřejší. Sekačky Segway Navimow vynikají v mnoha ohledech – od terénních schopností až po bezpečnostní funkce. Nejzásadnější je ale propojení s vaším mobilem. K ohraničení pracovní oblasti tak stačí pár kliknutí přímo v aplikaci. A složité pokládání obvodových drátů bude už navždy minulostí.

 


Snadné nastavení & ovládání

Díky aplikaci Navimow nejen že můžete sekačku snadno ovládat, máte navíc dokonalý přehled o jejím stavu. A to v reálném čase. K vytvoření virtuálních hranic pracovní plochy stačí pár kliknutí, stejně jako k její úpravě. Pořídili jste dětem trampolínu? Žádný problém, stačí otevřít aplikaci a oblast jednoduše změnit. Dál už jen necháte Navimow pracovat podle instrukcí a vy se nemusíte vůbec o nic starat.

              

 


Jedinečné terénní schopnosti

Segway Navimow je robotická mulčovací sekačka s šířkou záběru 210 mm. Extrémně tichá, voděodolná a mimořádně výkonná. Díky chytrému vyosení žacích nožů si poradí i s těžko přístupnými místy, off-roadové pneumatiky a silné motory přímo v kolech jsou zárukou hladkého pohybu v jakémkoliv terénu.
Bez problému zdolá svahy až 45 %. 

            

 


Přesné a efektivní sečení

Tajemstvím dokonale posečeného trávníku je vysoce přesný systém lokalizace EFLS spolu s inteligentními senzory, které shromažďují a analyzují údaje. Chytrý algoritmus umí naplánovat co nejefektivnější trasu a zároveň provádí průběžné změny tak, aby eliminoval opakovaná sečení. V aplikaci nastavíte libovolně výšku sečení v rozmezí 30-60 mm. Narazí-li sekačka na nerovnost, automaticky zvedne sekací disk, aby se nepoškodily nože. Pak pokračuje dál podle původního zadání.

              

 

 

Bezpečí pro vás i pro vaši sekačku

Na tom, abyste se nemuseli strachovat o své děti ani domácí mazlíčky, pracuje celkem 5 bezpečnostních senzorů. Sekačka Segway Navimow umí překážky detekovat dopředu a včas změnit směr tak, aby se jim vyhnula. Co se ale stane v případě nečekané srážky? Žádný strach. Jakmile oblast senzoru zaznamená dotyk, rotující nože se okamžitě zastaví. Obávat se ostatně nemusíte ani krádeže. Opustí-li sekačka virtuální hranici, aplikace vás nejen upozorní, ale poskytne také údaje o přesné poloze sekačky.

              

 

 

Zpět do obchodu