Potřebujete poradit? Zavolejte nám: 777 317 154 nebo 777 323 583

Obchodní podmínky

Provozovatel e-shopu:

Jiří Zeman, IČ: 67091717
Adresa: Luční 837, Ostrov 363 01
Mail: info@chytresekacky.cz 
Tel: 777 317 154 


Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Všechny objednávky učiněné prostřednictvím internetového obchodu www.chytresekacky.cz jsou závazné. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů. Odesláním objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a souhlasí s nimi. Dodavatel je povinen neprodleně po odeslání objednávky potvrdit její potvrzení. Kupní smlouva je uzavřena okamžikem doručení potvrzení o přijetí objednávky Kupujícímu.

Doprava a způsob platby

Objednané zboží bude zákazníkovi dodáno prostřednictvím specifikované přepravní společnosti na uvedenou fakturační adresu. Poštovné a balné je účtováno ve výši 135 Kč, resp. 150 Kč vč. DPH. Zboží zasíláme na dobírku - kupující zaplatí v hotovosti při převzetí zásilky. Zákazník má při přebírání zásilky povinnost překontrolovat neporušenost obalu a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození.

Dodací lhůta

Dodací lhůta začíná běžet ode dne obdržení závazné objednávky. Obvyklá dodací lhůta činí 5 pracovních dní. Pokud objednané zboží nebude z jakýchkoli důvodů možné dodat přepravci do 7 dnů, oznámí prodávající kupujícímu předpokládaný termín dodání.

Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

Kupující má podle zákona právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží (určující je datum odeslání). Zboží lze vrátit nepoškozené, bez známek užívání do 14 dnů v jakémkoliv vhodném obalu pro transport zpět na adresu firmy spolu s potřebnými dokumenty (faktura). Po obdržení zboží prodávající obratem zákazníkovi vrátí odpovídající částku předem dohodnutým způsobem.

Reklamace

V případě reklamace obsahu zásilky je zákazník toto povinen učinit zasláním na provozovnu: ZAHRADNÍ TECHNIKA OSTROV, Jáchymovská 184, 363 01 Ostrov, nebo osobně tamtéž, bez zbytečného odkladu, nejpozději pak do uplynutí zákonné záruční doby, která činí 24 měsíců. Pro přijetí reklamace je nutno prokázat nákup zboží v internetovém obchodu. Prodávající rozhodne o reklamaci ihned po jejím obdržení, ve složitých případech do tří pracovních dnů. Reklamace včetně odstranění vady musí být vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů. 
K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz

Ochrana osobních údajů

Prodávající se zavazuje, že veškeré údaje osobní povahy budou použity pouze pro interní potřebu firmy a k přímé komunikaci se zákazníkem. Nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě ani jinak zneužity. Osobní informace jsou shromaždovány z obchodních, logistických, statistických a marketingových důvodů.

Zpět do obchodu